PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4560}

Chwała

Glory
7,4 13 617
ocen
7,4 10 1 13617
6,8 5
ocen krytyków
Chwała
powrót do forum filmu Chwała

Patrze D.W. za ten film otrzymał oskara, mówie będzie grubo.
Hmmm poziom był naprawdę wysoki do momentu ostatniej bitwy. Tam na koncu czegoś mi zabrakło, nie żeby wstali i hura ale coś brakowało ....
Denzel dostał Oscara ale moim zdaniem ma groma innych filmów w których zagrał lepiej.
Np Johny Q , Lot.
Nie mniej film miodek, daje 8

ocenił(a) film na 7
Porter_5

Ja wczoraj obejrzałam 1 raz ten film bo tyle słyszałam o nim dobrego. No i się rozczarowałam. Brodericka nie lubię jakoś, więc już mnie sama jego obecność na ekranie denerwowała, do gry aktorów też się nie mogę przyczepić, muzyka świetna (usłyszałam kilka dźwięków z późniejszego Bravehaerta:) Po prostu czegoś mi zabrakło.

ocenił(a) film na 8
gabi_2

zapomnialem ze tez nienawidze Brodericka, ale w tym filmie o dziwo mi nie przeszkadzał....

ocenił(a) film na 8
Porter_5

A za Dzień próby mu się należało. Też nie. Zarówno Piękny umysł i Sam posiadały o niebo lepsze kreacje Russella i Penna. Tak to już jest że Oscary dostaje się przeważnie za przeciętną rolę po kilku naprawdę świetnych. Taki Oscar na pociechę że wcześniej jak się należało a dano jakiemuś przeciętniakowi, he, he, he. Wyjątki od tej reguły są rzadkością.

ocenił(a) film na 8
Rahabiel

Powiem Ci ze Piękny Umysł Faktycznie minimalnie z przodu ale Sam i Dzien próby na równi zaraz za nimi. 3 dobre filmy. Moim zdaniem oskary dostają filmy "wicenajlepsze" czyli produkcje bardzo dobre ale zawsze jest film ktore je wyprzedza

ocenił(a) film na 8
Porter_5

Zgoda, ale ja oceniałem role, a nie filmy.

ocenił(a) film na 8
Porter_5

Osobiście Dzień próby jako film stawiam na równi z Pięknym umysłem, ale rola Russella dużo lepsza od tej Washingtona. Nawet rola Ethana Hawke w Dniu próby lepsza. Sam natomiast to film w moim odczuciu słabszy od tych dwóch ale z świetną rola Penna.

ocenił(a) film na 8
Rahabiel

no Russel naprawde zagral najlepiej z nich wszyskich

ocenił(a) film na 10
Porter_5

moim zdaniem penn

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones