PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696433}

Iluzja 2

Now You See Me 2
6,8 169 060
ocen
6,8 10 1 169060
4,8 12
ocen krytyków
Iluzja 2
powrót do forum filmu Iluzja 2

O ile część pierwsza porwała, fabuła była prosta, ale skladna, o tyle w drugiej części wszystko wyszlo slabo. Praktycznie oprócz dobrych efektow i humoru, to nic innego nie można wymienić jako plus. Fabula strasznie naciagana, obraz miejscami się dluzy. Historia jakby na sile jest zagmatwana, ale to i tak nic nie daje. Sztuczki ukazane w produkcji sa przekoloryzowane, nie możliwe do zrobienia (wygenerowane tylko dzięki efektom komputerowym, nawet najwybitniejsi iluzjoniści nie potrafiliby czesc z tych sztuczek zrobić). Ogolnie druga odslona wyszla dużo słabiej o pierwszej. Mam tylko nadzieje, ze trzecia czesc pojdzie w innym kierunku i cos się zmieni na plus.... 5/10

ocenił(a) film na 5
Bambim

Jako kino rozrywkowe daję radę, ale jak zaczniesz oglądac np takiego Finchera i jego filmy - to jednak oczekujesz czegoś więcej.. A tutaj tego brak. W punktach:

1: Chip który daję kontrole nad każdym komputerem? WTF.. Myślałem, że w Hollywood przeminął czas koloryzowania... Tak samo jak tajemniczy haker w x filmach który hakuje szybkim pisaniem na klawiaturze bazę Pentagonu xDD

2: Bohaterowie zachowują się jak banda dzieci - wszyscy razem radośnie biorą się niczym w Bobie budowniczym do budowy (występu) i wszystko się udaję... i na końcu jak wielka rodzina zostawiają sobie furtkę do cz 3.

3: Postać Radclifa mimo, że daję początkowo radę (ta scena z trailera) to potem gra postać typowego rozwydrzonego dzieciaka (serio? Tego oczekiwaliśmy po nim?) Żaden intrygi co do tej osoby...

4: Fabuła jest strasznie naciągana, ja rozumiem magia itd... ale to powinno być zrobione subtelniej a nie, że koleś hipnotyzuje swojego brata pudełkiem po pizzy...

Totalnie do mnie nie trafił ten film, tak jak pisałem zbyt słaby film. Do obejrzenie i zapomnienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones