PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1263}

Wożąc panią Daisy

Driving Miss Daisy
7,2 47 653
oceny
7,2 10 1 47653
6,6 13
ocen krytyków
Wożąc panią Daisy
powrót do forum filmu Wożąc panią Daisy

...tak niską oceną na filmwebie. Film właśnie się zaczął na Jedynce i z ciekawości zajrzałam, żeby zobaczyć oceny. Ten film jest genialny w każdej swojej klatce. 7,2 mnie szokuje i zasmuca.

selena78

Tu nie chodzi o genialność filmu, tylko po prostu kiedyś filmy robili ciekawsze i o czymś. Stary film z duszą. O to chodzi

Pyszniak

Genialność nie polega na wbijaniu w fotel. Genialny może być także prosty film o prostych sprawach i ten film taki jest. Właśnie mistrzowskie stworzenie filmu z duszą, jak to ująłeś, stanowi o jego genialności. Uwielbiam do niego wracać, choć nie za często. Żeby lepiej smakować :)

selena78

W zasadzie taki film, nie bazujący na efektownym scenariuszu, rysujący obraz zwykłego życia w pewnej epoce, bardzo trudno opowiedzieć w sposób zapadający aż tak w serce. Twórcom tego filmu udało się to wspaniale, stąd moja ocena

ocenił(a) film na 8
selena78

Także oglądam, ale dla mnie to premiera. Ocena po. :)

ocenił(a) film na 8
selena78

Ta ocena bierze się z niskiego poziomu umysłowego dużej części tego społeczeństwa, niestety. Gdy widzę komentarze "nudny, bez głębszego sensu" tracę wiarę w ludzkość...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones