PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1263}

Wożąc panią Daisy

Driving Miss Daisy
7,2 47 653
oceny
7,2 10 1 47653
6,6 13
ocen krytyków
Wożąc panią Daisy
powrót do forum filmu Wożąc panią Daisy

Muzyka!

ocenił(a) film na 8

Jestem zupełnie oczarowany muzyką Hansa Zimmera do tego pięknego zresztą filmu. Jest w jakiś sposób magiczna ;) Ta ścieżka chyba jedno z jego najbardziej udanych dzieł!

AzulMaestro

Tak, tak.... Zimmer jest doskonały :) Mnie porwała muzyka do " Holiday" i do "Incepcji" ale pozostałe jego produkcje, równie udane :)

sworn

Zgadzam się Zimmer jest świetny, muzyka do "Holiday" mnie oczarowała i to jedyne co mi się podobało w tym filmie;) no i w "Gladiatorze" bardzo podobała mi się jego muzyka.

ocenił(a) film na 9
AzulMaestro

muzyka w tym filmie trochę przypominała mi soundtrack Ennio Morricone'a z Dawno temu w Ameryce! W ogóle te filmy mają kilka wspólnych elementów: rozmach, podróż przez epoki, przyjaźń, sentyment do dawnych czasów jak i melancholiczna wymowa - z wesołymi wyjątkami.

AzulMaestro

O rany, a ja właśnie podczas oglądania filmu pomyślałam sobie, że muzyka jest tam fatalna jak na Hansa :)

ocenił(a) film na 8
Spitfeuer

Jak kto lubi :)

ocenił(a) film na 8
AzulMaestro

Obrazy i muzyka w tym filmie spajały się w jedną doskonałą całość. Chociaż fabuła nie do końca mi się podobała, to należy docenić kunszt twórców tego filmu.

AzulMaestro

Ja też zwróciłem uwagę na jakby znajomy motyw muzyczny w filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones