Morgan FreemanI

Morgan Porterfield Freeman Jr.

8,4
119 458 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Morgan Freeman

Molestował i próbował zgwałcić własną wnuczkę.Jako aktor gra świetnie szkoda tylko że to taki żly człowiek ;

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Jewelz

Popieram ................................................................................ .............................................................

gabportal

widzę, że pudelka się czytuję. ;)
nie wiem jak można wierzyć w te bzdury.

zawieszone

A gdzie tam czytuje... Gdyby czytał/a to by wiedział/a, że to nie była żadna wnuczka. W ostatnim akapicie pudelkowej notki o rzekomym wykorzystywaniu jak byk jest napisane że nie są ze sobą spokrewnieni.

Po co czytać, skoro do zakładania durnych tematów na filmwebie wystarczą trzy słowa z nagłówka, prawda ? ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ostatni_z_dziesieciorga

nie są ze sobą spokrewnieni, ale Edena jest jego przybraną wnuczką.
pedofilem? Uważaj na słowa. To co piszę pudelek nie musi być koniecznie prawdą.

zawieszone

Z tego co mi wiadomo to "pudelek" nie był jedynym źródłem informacji na temat tej jakże żenującej dla Freemana "plotki" bądź nie plotki. Ponoć też w nowojorskim Timesie o tym pisali a ile z tego prawy to ja nie wiem więc wysyłać pod adres jego osoby obelg póki co nie będę. Nawet jeśli to okaże się prawdą nie zmieni to dla mnie faktu ,że filmy z nim mi się podobają. Jednak pewien niesmak jednak będzie a M.F zosatnie raczej "spalony" w sferze towarzyskiej, bo przecież uchodził za taki ideał;p

Swoją droga pedofile to zakała świata ;/ Jak można czuć pociąg seksualny do dziecka ;/;/Masakra... Nie odnoszę się tu wcale do Freemana tylko ogólnie...

tou

O tak, to teraz jeszcze zróbcie z niego pedofila :D

Ludzie kochani, jedyną informację jaką posiadam na temat tego incydentu to notka z pudelka, do której link ktoś zamieścił w jakimś innym temacie. Uważam, że to szczególnie plugawe źródło i jeżeli ktoś gdzieś miałby podkolorowywać pewne kompromitujące Freemana fakty, to w pierwszej kolejności zrobiła by to redakcja tego serwisu. Jednak nawet tam nie ma nic wspomnianego o żadnej pedofilii, chyba że z tego fragmentu można wyczytać coś o stosunku z trzynastolatką:

"Gdy Edena była jeszcze nastolatką Morgan zabrał ją na wystawną kolację i mocno upił. Tego samego wieczora w pokoju hotelowym próbował zmusić ją do seksu. Ponoć Edena zdołała się jednak obronić i zadzwoniła po swoją babcię, wtedy jeszcze żonę aktora.

Sprawę zatuszowano, a Myrna wybaczyła mężowi próbę gwałtu na własnej wnuczce. Na początku 2008 roku Freeman zabrał Edene na premierę Mrocznego rycerza. Po wystawnej gali zaprowadził 27-letnią wychowankę do swojego apartamentu i spędził z nią noc. Rankiem Edena ponownie zadzwoniła do Myrny, która rozwiodła się w międzyczasie z Freemanem, aby opowiedzieć jej o koszmarze, jaki przeżywa od lat."

Domyślam się, że słowo "nastolatka" w tym wypadku nie oznacza trzynastolatki, bowiem chamy (inaczej ich nazwać nie można) z pudelka z premedytacją użyły by słowa "dziecko".

Jeśli macie jakieś sprawdzone i potwierdzone zródła to proszę, podajcie je. Póki co nie oczerniajcie człowieka o czyny których się, najprawdopodobniej, niedopuścił.

Ostatni_z_dziesieciorga

http://www.egoisci.pl/1860/superbohater/ :):):):):)

madzix9876543

Co to jest?

Ja goscia lubie, jest dobry ;)

kfrejlich

Wierzysz bzdurom, które piszą na plotkarskich portalach albo w brukowcach.Żal mi Cię.Chyba nigdy nie zrozumiem po co ludzie tracą czas na takie szmatławce, które szukają tylko sensacji i skandali, bo na tym zarabiają pieniądze.Kiedy w końcu ludzie zmądrzeją i odkryją,że robi się nich bezmyślnych debili.Wszyscy twierdzą,że są wolni i mają własne zdanie, ale to tylko pusty bełkot, bo opierają się na wiadomościach z pudelka albo bravo girl i ślepo wierzą w to,co chcą im wmówić.Żałosne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Sagemik

ja tam go lubie :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gabportal

Czytujemy pudelka ; pp

Aisha_

po pierwsze, do ciężkiej cholery, to jest portal FILMweb.pl, a nie kto-kogo-zgwalcil-badz-probowal.pl, więc oceniamy, kto jak gra, a nie dokonujemy analizy życia seksualnego.

a po drugie - mała dygresja - okropną niesprawiedliwością jest, że nie jest on pierwszy na tej liście. moim skromnym zdaniem bije pacino na głowę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
k0zak111

Kozak, Jezu Chryste, twój nick pewnie też od Kozaczka się wziął...

Żal mi Cię, to jest jeden z najlepszych żyjących aktorów, a jakieś plotki że chciał zgwałcić (nakłaniał do seksu? to chyba bardziej propozycja :P) 13 latke, i zrobił to jak miała 27 lat (own3d 27 latka vs 70latek gz za logikę) to jakieś bez sensowne zarzuty, tak samo jak z Michaelem Jacksonem że był gejem, pedofilem etc. tylko teraz jak umarł jest bogiem...

Ludzi opanujcie się, i przestańcie czytać Fakt, pudelka i inne tego typu szmatławce...

k0zak111

27 lat lat i pedofil??;))
To co o Hefnerze powiedziec?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gabportal

Z pudelka nie ?

gabportal

Najlepsze jest to że to Morgan Freeman przyznawał w tym roku Oskara za film o Pedofilii w USA w kościele KK.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones