Morgan FreemanI

Morgan Porterfield Freeman Jr.

8,4
119 286 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Morgan Freeman

Nie bede przeczyc, ze jest dobrym aktorem, bo jest. Problem polega jednak na tym, ze jaki film bym z nim nie obejrzala, zawsze ma ta sama mine. Albo wciela sie w role zamknietego w sobie czlowieka, z dystansem do wszystkiego co go otacza, albo w role poćciwca o dobrym sercu. Gra prawie we wszystkich gatunkach filmowych a i tak gra tak samo. Nie wiem czy problem lezy w filmach, ktore ogladalam i to czysty przypadek, albo jego 6 miejsce jest jakas pomylka.

blowingbubble

po części się z Tobą zgadzam, nie rozumiem w czym te zachwyty tą postacią kiedy go widzę nie wywołuje we mnie żadnych emocji w porównaniu np. do Clinta Eastwooda, który wystarczy że się rozejrzy po kątach i już ciary przechodzą, jednak za filmy w jakich grał i za całokształt bo ogólnie nic do niego nie mam 7/10, ocena 8.86.. nie rozumiem jej niech ktoś mi poda filmy w których zagrał na miarę De Niro, czy Jacka Nicholsona..

DLoN92

Freeman jest potwierdzeniem słów Jacka Braciaka u Kuby Wojewódzkiego: "aktor jest od grania, tak jak dupa jest od srania". To jeden z moich trzech ukochanych aktorów, ale jest kilka filmów, których nawet nie zamierzam oglądać, bo wiem, że to kaszany straszne. Potem są zwyczajne komercje, w których Freeman gra średnio (Zabójczy numer - film ogólnie bardzo dobry, polecam), albo tylko dobrze (Smaki miłości - bardzo fajny film do obejrzenia z partnerem, czy Niedokończone życie w nich też gra zresztą miłego dziadzia.)

Dla tych jednak, którzy chcą zobaczyć mistrzostwo Freemana (zakładam, że 99% ludzi widziało Skazanych na Shawshank) polecam z całego serca: Wożąc Panią Daisy i Invictus (przy tym filmie zgrzeszyłem i go ściągnąłem - nie mogłem doczekać się premiery polskiej). W nich gra fenomenalnie. Nie pamiętam już filmu Podejrzany z Hackmanem, ale sam film jest bardzo dobry, więc i tak warto. ;)

pozdrówka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones